Drzwi całoszklane pivotowe
CAŁO_pivotowe klatka 01CAŁO_pivotowe klatka 01
CAŁO_pivotowe_klatka 02CAŁO_pivotowe_klatka 02
Szkło bezpieczneSzkło bezpieczne
szkło bezpieczne
Szkło hartowane ESGSzkło hartowane ESG
szkło hartowane esg
Szkło matowe ESGSzkło matowe ESG
szkło matowe esg
Szkło mleczne VSGSzkło mleczne VSG
szkło mleczne vsg
Szkło przyciemnianeSzkło przyciemniane
szkło przyciemniane

Drzwi całoszklane pivotowe

Produkt dostępny na zamówienie

Drzwi pivotowe całoszklane są odpowiedzią na potrzebę stworzenia maksymalnie elastycznej przestrzeni. Dzięki zastosowaniu stalowego elementu obrotowego zagnieżdżonego w podłodze oraz suficie, skrzydlo drzwi uzyskuje zasięg obrotu do aż do 180 stopni.

Zastosowanie okuć obrotowych jedynie w skrajnych narożnikach drzwi, powoduje, że rozwiązanie to cechuje się wyjątkowo piękną, ascetyczną formą oraz lekkością wizualną. 

 

System drzwi pivotowych bazuje na wysokiej jakości szkle o różnych wykończeniach oraz wyselekcjonowanych okuciach stalowych. Skrzydło może być montowane przy pomocy obrotowego okucia zarówno do wnęki w monolitycznej ścianie, jak i do całoszklanych ścianek. Drzwi mogą posiadać również naświetle montowane do sufitu przy pomocy stalowego profila. Drzwi wyposażone są w samozamykacz oraz automatyczną blokadę na poziomie otwarcia o 90 stopni.
Drzwi występują w wersji jedno- oraz dwuskrzydłowej. 


Możliwe konfiguracje – pojedyncze lub podwójne drzwi:

  • we wnęce
  • w ściance szklanej
  • z naświetlem

Materiał: stal nierdzewna anodowana

Szkło bezpieczne

szkło o łącznej grubości od 6mm do 10mm składające się z dwóch tafli szkła przyklejonych dwustronnie do folii. Dzięki niej, szkło w wyniku stłuczenia pozostaje nadal przyklejone do folii nie powodując niebezpiecznych odprysków.

Szkło hartowane

szkło o grubości od 6mm do 10mm poddawane procesom termicznym (hartowaniu), które wzmacniają wewnętrzną strukturę szkła. Takie szkło jest szczególnie stosowane w przypadku większych powierzchni szklanych. W wyniku pęknięcia, szkło rozpada się na bardzo drobne kawałki o tępych krawędziach. Istnieje również opcja szkła bezpiecznego hartowanego, gwarantuje dodatkowe bezpieczeństwo w przypadku pęknięcia szyby.

Szkło mleczne VSG

szkło o grubości od 6mm do 10mm . Biała folia o lekkiej przezroczystości umieszczona pomiędzy dwiema taflami tego szkła nadaje szkle mleczny kolor.

Szkło matowe ESG

szkło o grubości od 6mm do 10mm poddawane jednostronnie procesowi piaskowania. Dzięki temu, szkło jest mniej przezierne i powoduje efekt rozmycia obrazu.

Szkło przyciemniane

szkło o grubości od 6mm do 10mm barwione w masie. W efekcie, szkło to w mniejszym stopniu przepuszcza światło stanowiąc delikatną barierę wizualną.

Maksymalne wymiary modułu: 100 x 300 cm

W razie projektów wykraczających poza wskazane wymiary graniczne, prosimy o kontakt, a my postaramy się dopasować możliwości systemu do Państwa oczekiwań.

Z prezentowanym produktem kompatybilne są wszystkie klamki oraz pochwyty dedykowane rozwiązaniom całoszklanym takich producentów jak CGlass, CDA, Geze oraz Dormakaba.

calo pivot poziom rd 02

POWIĄZANE PRODUKTY

zabudowy całoszklane
zabudowy całoszklane
zabudowy całoszklane

CO U NAS SŁUCHAĆ?

Obserwuj nas na Facebooku, by być na bieżąco z naszą działalnością.

Jak możemy Ci pomóc?

Nie jesteś jeszcze pewien, jaki produkt Cię interesuje? Napisz do nas i zadaj nam pytania, a my dołożymy wszelkich starań, by pomóc Ci w stworzeniu rozwiązania odpowiadającego na Twoje potrzeby.

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko
E-mail
Telefon kontaktowy
Miasto
Jak możemy pomóc?
Wyślij zapytanie