LOFT zawiasowe klatka 01LOFT zawiasowe klatka 01
0101
0202
0303
0404
0505
0606
0707
0808
0909
1010
1111
1212
1313
1414
1515
1616
1717
1818
1919
2020
2121
2222
2323

Drzwi zawiasowe

Produkt dostępny na zamówienie

Drzwi zawiasowe, dzięki swojej prostocie i elegancji są idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy chcą czegoś więcej niż zwykłe drzwi.

Dzięki różnym rodzajom szkła do wyboru, drzwi mogą stać się wysublimowanym filtrem dla światła, powodując jego rozproszenie w obydwu pomieszczeniach. W ten sposób drzwi stają się elementem, który wizualnie łączy, a nie dzieli, pozostawiając nadal poczucie bezpieczeństwa.

System drzwi zawiasowych wykonany jest z solidnej stalowej ramy oraz szklanego wypełnienia. Moduł drzwi składa się z jednego skrzydła przymocowanego zawiasem do ościeżnicy.
Drzwi występują w wersji jedno- oraz dwuskrzydłowej. 

Możliwe konfiguracje: pojedyncze lub podwójne drzwi:

  • we wnęce
  • w ściance szklanej
  • z naświetlem

Materiał:

stal gorącowalcowana

Powłoka ochronna:

podkład cynkowy

Wykończenie:

lakier proszkowy

czarny RAL 9005, biały RAL 9003, inny kolor RAL

Materiał:

stal gorącowalcowana

Wykończenie:

lakier proszkowy

czarny RAL 9005, biały RAL 9003, inny kolor RAL

Dostępne są dwa rodzaje szprosów:

Szkło bezpieczne

szkło o łącznej grubości od 6mm do 10mm składające się z dwóch tafli szkła przyklejonych dwustronnie do folii. Dzięki niej, szkło w wyniku stłuczenia pozostaje nadal przyklejone do folii nie powodując niebezpiecznych odprysków.

Szkło hartowane

szkło o grubości od 6mm do 10mm poddawane procesom termicznym (hartowaniu), które wzmacniają wewnętrzną strukturę szkła. Takie szkło jest szczególnie stosowane w przypadku większych powierzchni szklanych. W wyniku pęknięcia, szkło rozpada się na bardzo drobne kawałki o tępych krawędziach. Istnieje również opcja szkła bezpiecznego hartowanego, gwarantuje dodatkowe bezpieczeństwo w przypadku pęknięcia szyby.

Szkło mleczne VSG

szkło o grubości od 6mm do 10mm . Biała folia o lekkiej przezroczystości umieszczona pomiędzy dwiema taflami tego szkła nadaje szkle mleczny kolor.

Szkło matowe ESG

szkło o grubości od 6mm do 10mm poddawane jednostronnie procesowi piaskowania. Dzięki temu, szkło jest mniej przezierne i powoduje efekt rozmycia obrazu.

Szkło przyciemniane

szkło o grubości od 6mm do 10mm barwione w masie. W efekcie, szkło to w mniejszym stopniu przepuszcza światło stanowiąc delikatną barierę wizualną.

Szkło ryflowane

szkło dekoracyjne o grubości 8mm. Jego powłoka pokryta jest liniowymi wgłębieniami powodując ciekawy efekt odbijania światła i rozmycia obrazu.

Szkło zbrojone

szkło o grubości 6mm powstające w wyniku walcowania. Wewnątrz jego struktury zatopiona jest stalowa siatka, która wzmacnia strukturę szkła, zapobiegając jego rozpadnięciu się na kawałki w przypadku pęknięcia.

Maksymalne wymiary modułu: 100 x 270 cm

W razie projektów wykraczających poza wskazane wymiary graniczne, prosimy o kontakt, a my postaramy się dopasować możliwości systemu do Państwa oczekiwań.

System posiada możliwość zamówienia następujących opcji podziałów szprosami:

zawiasowe interior poziom rd 02

POWIĄZANE PRODUKTY

przeszklenia loftowe

CO U NAS SŁUCHAĆ?

Obserwuj nas na Facebooku, by być na bieżąco z naszą działalnością.

Jak możemy Ci pomóc?

Nie jesteś jeszcze pewien, jaki produkt Cię interesuje? Napisz do nas i zadaj nam pytania, a my dołożymy wszelkich starań, by pomóc Ci w stworzeniu rozwiązania odpowiadającego na Twoje potrzeby.

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko
E-mail
Telefon kontaktowy
Miasto
Jak możemy pomóc?
Wyślij zapytanie