harmonijka interior 01harmonijka interior 01
0101
0202
0303
0404
0505
0606
0707
0808
0909
1010
1111

Drzwi harmonijkowe

Produkt dostępny na zamówienie

Drzwi harmonijkowe to idealny produkt, który pozwala na stworzenie elastycznej przestrzeni. Dzięki bardzo prostemu systemowi składania drzwi, obsługa tego typu przeszklenia jest wyjątkowo prosta i pozwala na szybkie dostosowanie stopnia ich otwarcia do aktualnych potrzeb. Prostota i piękno tego rozwiązania sprawia, że pomieszczenia zyskują na elegancji, a zarazem funkcjonalności.

Dodatkowy efekt stanowi wypełnienie szklane, które różnorodny sposób odbija światło w zależności od stopnia złożenia skrzydła. Drzwi harmonijkowe doskonale sprawdzą się zarówno w loftowych, jak i minimalistycznych wnętrzach nadając przestrzeni wyjątkowego charakteru.

System drzwi harmonijkowych wykonany jest z wysokiej jakości stalowej ramy, stalowego okucia oraz szklanego wypełnienia. Skrzydło drzwi składa się z dwóch modułów szklanych w ramie połączonych zawiasami i wyposażone jest w elementy jezdne u góry. Prowadnice górna i dolna mogą być widoczne (wystające) lub schowane w posadzce i suficie.

Drzwi harmonijkowe są dostępne w rozmaitych konfiguracjach do maksymalnie 8-miu skrzydeł prawych oraz 8-miu lewych.

Materiał:

stal gorącowalcowana

Wykończenie:

lakier proszkowy

czarny RAL 9005, biały RAL 9003, inny kolor RAL

Materiał:

stal czarna gorącowalcowana / aluminium

Wykończenie:

lakier proszkowy

czarny RAL 9005, biały RAL 9003, inny kolor RAL

Dostępne są dwa rodzaje szprosów:

Szkło bezpieczne

szkło o łącznej grubości od 6mm do 10mm składające się z dwóch tafli szkła przyklejonych dwustronnie do folii. Dzięki niej, szkło w wyniku stłuczenia pozostaje nadal przyklejone do folii nie powodując niebezpiecznych odprysków.

Szkło hartowane

szkło o grubości od 6mm do 10mm poddawane procesom termicznym (hartowaniu), które wzmacniają wewnętrzną strukturę szkła. Takie szkło jest szczególnie stosowane w przypadku większych powierzchni szklanych. W wyniku pęknięcia, szkło rozpada się na bardzo drobne kawałki o tępych krawędziach. Istnieje również opcja szkła bezpiecznego hartowanego, gwarantuje dodatkowe bezpieczeństwo w przypadku pęknięcia szyby.

Szkło mleczne VSG

szkło o grubości od 6mm do 10mm . Biała folia o lekkiej przezroczystości umieszczona pomiędzy dwiema taflami tego szkła nadaje szkle mleczny kolor.

Szkło matowe ESG

szkło o grubości od 6mm do 10mm poddawane jednostronnie procesowi piaskowania. Dzięki temu, szkło jest mniej przezierne i powoduje efekt rozmycia obrazu.

Szkło przyciemniane

szkło o grubości od 6mm do 10mm barwione w masie. W efekcie, szkło to w mniejszym stopniu przepuszcza światło stanowiąc delikatną barierę wizualną.

Szkło ryflowane

szkło dekoracyjne o grubości 8mm. Jego powłoka pokryta jest liniowymi wgłębieniami powodując ciekawy efekt odbijania światła i rozmycia obrazu.

Szkło zbrojone

szkło o grubości 6mm powstające w wyniku walcowania. Wewnątrz jego struktury zatopiona jest stalowa siatka, która wzmacnia strukturę szkła, zapobiegając jego rozpadnięciu się na kawałki w przypadku pęknięcia.

Maksymalne wymiary modułu: 120 x 260 cm

W razie projektów wykraczających poza wskazane wymiary graniczne, prosimy o kontakt, a my postaramy się dopasować możliwości systemu do Państwa oczekiwań.

Dla tego produktu dostępne są następujące akcesoria:

System posiada możliwość zamówienia następujących opcji podziałów szprosami:

harmonijka interior horizontal rd 02

POWIĄZANE PRODUKTY

przeszklenia loftowe

CO U NAS SŁUCHAĆ?

Obserwuj nas na Facebooku, by być na bieżąco z naszą działalnością.

Jak możemy Ci pomóc?

Nie jesteś jeszcze pewien, jaki produkt Cię interesuje? Napisz do nas i zadaj nam pytania, a my dołożymy wszelkich starań, by pomóc Ci w stworzeniu rozwiązania odpowiadającego na Twoje potrzeby.

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko
E-mail
Telefon kontaktowy
Miasto
Jak możemy pomóc?
Wyślij zapytanie