Tworzymy unikalne rozwiązania przeszkleń,
które pozostaną z Tobą na lata.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy obecni na rynku mi od 1999 roku, kiedy to założyliśmy firmę Wielkopolska Fabryka Okien Variant. Wiele lat doświadczenia pozwoliło nam uzyskać wysoką pozycję w branży stolarki okiennej. Sukces fabryki zachęcił nas do stworzenia nowej, lecz pokrewnej gałęzi działalności, którą jest Variant Industrial. Dzięki temu możemy wykorzystać zdobyty już know-how do tworzenia wyjątkowych produktów o wysokiej jakości.

Co produkujemy?

Jako firma Variant Idustrial specjalizujemy się w realizowaniu projektów przeszkleń do zastosowania wewnętrznego. Nasze rozwiązania dedukowane są zarówno przestrzeniom mieszkalnym, jak i biurowym, gastronomicznym czy handlowym. Szeroka gama naszych produktów pozwoli Ci wybrać rozwiązanie, które będzie odpowiadać na Twoje potrzeby.

Gdzie działamy?

Siedziba naszej firmy znajduje się w Suchym Lesie niedaleko Poznania. Dysponujemy 2000 metrową halą produkcyjną, w której powstają nasze wszystkie projekty. Realizujemy zamówienia na terenie całej Polski, jak również w innych krajach, m.in. w Niemczech, Francji, Holandii czy we Włoszech. Dla zamówień na terenie Poznania oraz okolic oferujemy dodatkowo usługę transportu i montażu. Dalsze lokalizacje obsługujemy wysyłkowo, przy zachowaniu wszelkich środków ostrożności w pakowaniu oraz wysyłce.

Jak działamy?

W naszym parku maszynowym odbywają się wszystkie procesy produkcyjne, nad którymi czuwają nasi wykwalifikowani pracownicy. To tutaj przy pomocy metody TIG spawane są metalowe elementy, które następnie pokrywamy farbami proszkowymi od sprawdzonych firm z certyfikatem Qualicoat. Współpracujemy z najlepszymi na rynku dostawcami komponentów, takimi jak Centor cz Mantion. Dzięki temu nasze produkty finalne cieszą się trwałością, funkcjonalnością oraz wysoką jakością.

CO U NAS SŁUCHAĆ?

Obserwuj nas na Facebooku, by być na bieżąco z naszą działalnością.

Jak możemy Ci pomóc?

Nie jesteś jeszcze pewien, jaki produkt Cię interesuje? Napisz do nas i zadaj nam pytania, a my dołożymy wszelkich starań, by pomóc Ci w stworzeniu rozwiązania odpowiadającego na Twoje potrzeby.