przesuwne interior klatka 01przesuwne interior klatka 01
0101
0202
0303
0404
0505
0606
0707
0808
0909
1111
1212
1313

Drzwi przesuwne

Produkt dostępny na zamówienie

Drzwi przesuwne to rozwiązanie cenione przede wszystkim za jego wysoką funkcjonalność połączoną z pięknym minimalistycznym designem. Możliwość gładkiego otwierania i zamykania skrzydeł drzwi czyni z nich zarówno element łączący pomieszczenia, jak i dzielący je, w zależności od aktualnej potrzeby.

System drzwi przesuwnych sprawdza się też doskonale w miejscach o małej powierzchni, gdzie nie ma miejsca na otwarcie drzwi po łuku lub jeśli nie chcemy doprowadzić do kolizji z innymi przedmiotami.

System drzwi przesuwnych wykonany jest z solidnej stalowej ramy oraz szklanego wypełnienia. Skrzydło drzwi montowane jest na głównej górnej prowadnicy widocznej lub ukrytej oraz dolnej ukrytej w podłodze.
Drzwi występują w wersji jedno- oraz dwuskrzydłowej.

Możliwe konfiguracje:

  • pojedyncze lub podwójne drzwi: we wnęce
  • w ściance szklanej (panel stały)
  • z naświetlem


Rodzaje prowadnicy:

  • widoczna
  • ukryta

Materiał:

stal gorącowalcowana

Wykończenie:

lakier proszkowy

czarny RAL 9005, biały RAL 9003, inny kolor RAL

Dostępne są dwa rodzaje szprosów:

Szkło bezpieczne

szkło o łącznej grubości od 6mm do 10mm składające się z dwóch tafli szkła przyklejonych dwustronnie do folii. Dzięki niej, szkło w wyniku stłuczenia pozostaje nadal przyklejone do folii nie powodując niebezpiecznych odprysków.

Szkło hartowane

szkło o grubości od 6mm do 10mm poddawane procesom termicznym (hartowaniu), które wzmacniają wewnętrzną strukturę szkła. Takie szkło jest szczególnie stosowane w przypadku większych powierzchni szklanych. W wyniku pęknięcia, szkło rozpada się na bardzo drobne kawałki o tępych krawędziach. Istnieje również opcja szkła bezpiecznego hartowanego, gwarantuje dodatkowe bezpieczeństwo w przypadku pęknięcia szyby.

Szkło mleczne VSG

szkło o grubości od 6mm do 10mm . Biała folia o lekkiej przezroczystości umieszczona pomiędzy dwiema taflami tego szkła nadaje szkle mleczny kolor.

Szkło matowe ESG

szkło o grubości od 6mm do 10mm poddawane jednostronnie procesowi piaskowania. Dzięki temu, szkło jest mniej przezierne i powoduje efekt rozmycia obrazu.

Szkło przyciemniane

szkło o grubości od 6mm do 10mm barwione w masie. W efekcie, szkło to w mniejszym stopniu przepuszcza światło stanowiąc delikatną barierę wizualną.

Szkło ryflowane

szkło dekoracyjne o grubości 8mm. Jego powłoka pokryta jest liniowymi wgłębieniami powodując ciekawy efekt odbijania światła i rozmycia obrazu.

Szkło zbrojone

szkło o grubości 6mm powstające w wyniku walcowania. Wewnątrz jego struktury zatopiona jest stalowa siatka, która wzmacnia strukturę szkła, zapobiegając jego rozpadnięciu się na kawałki w przypadku pęknięcia.

Maksymalne wymiary modułu: 120 x 300 cm

W razie projektów wykraczających poza wskazane wymiary graniczne, prosimy o kontakt, a my postaramy się dopasować możliwości systemu do Państwa oczekiwań.

Do prezentowanego produktu proponujemy następujące akcesoria:

  • W każdych drzwiach przesuwnych istnieje możliwość zamontowania cichego domyku.

System posiada możliwość zamówienia następujących opcji podziałów szprosami:

loft przesuwne interior poziom rd 04

POWIĄZANE PRODUKTY

przeszklenia loftowe

CO U NAS SŁUCHAĆ?

Obserwuj nas na Facebooku, by być na bieżąco z naszą działalnością.

Jak możemy Ci pomóc?

Nie jesteś jeszcze pewien, jaki produkt Cię interesuje? Napisz do nas i zadaj nam pytania, a my dołożymy wszelkich starań, by pomóc Ci w stworzeniu rozwiązania odpowiadającego na Twoje potrzeby.

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko
E-mail
Telefon kontaktowy
Miasto
Jak możemy pomóc?
Wyślij zapytanie